Beykoz Konakları Duyuruları

                                                            24.09.2010


  DUYURU  : 24
  KONU     : Komiteler Hak.


Değerli Komşularımız;

  
   Yönetim Kurulumuz’a sonsuz destek veren sizlere daha iyi hizmeti nasıl vereceğimiz konusunda önemli katkıları olan komitelerimiz, sizlerden gelen talepler ve Yönetim Kurulumuz’un belirlemiş olduğu isimler ile 24.09.2010 tarihi itibari ile faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Gerek Yönetim Kurulumuz’un ve gerekse komitelerimizin, komşularımızın destek, öneri ve görüşlerine açık olduğunu özellikle belirtir, birlikte saygılı, huzurlu bir yaşam geçirmeyi dileriz.


    Komitelerimiz ve komitelerde görev alan konak sakinlerimizin bilgileri duyurumuz ekindedir.


    Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.



BEYKOZ KONAKLARI
 YÖNETİM KURULU A.


Sabih Bülent AKDEMİR
    İşletme Müdürü

 

 

 

 

 

    BEYKOZ KONAKLARI YÖNETİCİLİĞİ KOMİTE LİSTESİ

                          SPOR KOMİTESİ  


ÜMRAN SEMERCİ A-50       HATİCE ÖLÇER C - 162 
ERDOĞAN AKBULAK C -174 

ÖMER BURHANOĞLU C-145 HAKAN SEVERGE B86 
EGEMEN SELÇUK A-99  

KAMİL ADAKUL  C 16   ERKAN DOĞRUER C-03  
TAMER ŞENGÖNÜL A-36 
          
SİNAN ÖRSÇELİK C-84  MEHMET GÜLEŞÇİ C-143 
AYHAN ÖZEL C-85

DAN LEVENT B 85   RÜŞTÜ REÇBER  B 25  
OĞUZ ÇETİN  B 83

MUSTAFA KADİRİ B 78


                        ÇEVRE KOMİTESİ


BUKET DİNÇERLER B 91  İLKE HOMRİŞ C 152  
BEHZAT AKSARAY (B 46) EMİR KALUTİ  C 14

                  
                        SOSYAL KOMİTE


NAZAN AKSARAY B-46   NALAN KAŞDAŞ  C-86   
ZEHRA GÜRSOY C-104

NİLGÜN BATUKAN B-28  IŞIL DEMİRSOYLU C-77  YASEMİN YASİN C -146

RENGİN AKBULAK C-174  FATOŞ GÜR C-08  
HİLAL DAVRAN A-1

İLYAS YILMAZ B-60   BURAK MENGİ A-24  
ŞULE ALTINAY B-18

TİJEN İNCE C 11   MİNE ÖRSÇELİK C 84


                     SOSYAL İLETİŞİM KOMİTESİ


SUZAN BAYAZIT B 46   ALİ AYNACI B-19  
ERDOĞAN TOPRAK C-64

RUHİ ÜYSEN C 38


                       HUKUK KOMİTESİ



AYDAN ÇEVİK B-81   CELAL ERKUT A-59  
AYDIN ORHON C-126

İ.TİMUR ŞEN C-137   DUYGU ÖZMEN A 109



                        TEKNİK KOMİTE


CENGİZ SAĞLAM A–68   AHMET TOLUN A–51  
BÜLENT KEÇELİ B–70    
HAKAN YILDIRIM C–88  HALUK NAYMAN A–18   
LEVENT SARILGAN A–05

EYÜP YİĞİT C–158   MURAT RENA B 07  
MEHMET CÖMERT C 171

BORA GÜLAN A 21
  



                           DEPREM KOMİTESİ



PERİ ÖZRUH C-159   GÜLCAN ÜYSEN C-38 
 LUCİA ŞANKO A-119 

NİLGÜN BATUKAN B-28 


                         SANAT KOMİTESİ


ARŞO KASBARYAN A 37  ŞEBNEM KEÇELİ B-70  
TİJEN PEKİZ C 51  
   
GÖKNUR KIZTAN A-102  ADEVİYE CANANOĞLU C-151  
 
      

                       GERİ DÖNÜŞÜM KOMİTESİ


NURHAN ORHON C-126  ESRA SOYDAN A-22 
EDA AĞMA A-30

OLCAYTO ONUR C-156   SERPİL ARCA B-66

    

                 HAYVAN HAKLARI KORUMA KOMİTESİ


NURİYE KIZILTAY A-49  BİRSEN KILIÇ B-15  
ASLI GÖKÇER OBA A-105

SUZAN BAYAZIT  C-46  AKİL İĞMEN A-104  
HASAN SEMERCİ A-50

İBRAHİM CANANOĞLU C-151  KAMİL ADAKUL C-16



                          BİLİŞİM KOMİTESİ


MURAT RENA B–07   TURGUT GÜRSOY C-104  



                         GENÇLİK KOMİTESİ


NESLİN KÖSEOĞLU A-86  BUSE KÖSEOĞLU A 86  
BÜŞRA GÖKTEKİN C 95
     
ECE MELİS DÖVEN B-47  ZEYNEP RENA B-07  
SERA GÜRSOY C-104

CEREN KAŞKA C-125   DAĞHAN DOĞRUER C-03 
ALPER ÖLÇER C 138

BATUHAN ÖLÇER C-164   YAĞIZ ERKAL C 62  
ALİ SARILGAN A-5  
Mert OYAL C -147   ALP KORU C-142  
ALARA BAĞZIBAĞLI C-176 

CAN DAVRAN A-12