Cafe

Beykoz Konakları sakinlerine rahat bir ortamda, hoş vakit geçirme ve dünya mutfaklarından farklı lezzetler tatma imkânı sunan Konak Café, At Ahırı’nın alt katında bulunmakta.

Konak Café, özel günlerde döner, sucuk ve barbekü keyfi, taş fırında hazırlanan pizza çeşitleri, meşhur köftesi, et çeşitleri, kebap çeşitleri, mevsimine göre en taze balık ve mezeleriyle günün her saatinde hizmetinizde.

Konak Café günün her saatindeki siparişlerinizi en kısa zamanda kapınıza getirmeye hazır. Paket servis için dâhili hattan 2005’i aramanız yeterli.

Yazın havuzbaşında, gündüzleri soğuk içecekler, tost, hamburger, patates kızartması, dondurma ve diğer tüm siparişlerinizi havuz etrafında sürekli dolaşan arkadaşlarımıza iletebilir, öğlen ve akşam yemeğinde dışarıya kurulan masalarımızdaki yerinizi alabilirsiniz.

Konak Café, yemek saatleri dışında arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, gazete okuyabileceğiniz veya bilgisayarınızla internete bağlanırken bir yandan çay, kahve ve tatlı çeşitlerimizi deneyebileceğiniz rahat ve sakin bir mekân olma özelliğine sahip.

Ayrıca Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un tüm maçlarını Digiturk ve D-smart’tan canlı olarak, dev ekranda izleyebilirsiniz. Aynı anda iki maçın birden yayınlandığı durumlarda ikinci ekrandan diğer maçın da izlenmesi mümkün.